Logo

Nowe mieszkanie, 35,04 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr G23

525 600 zł

15 000 zł /m²

Rata 2 459 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szklarska Poręba, ul. Wolności 14

SALON Z ANEKSEM17,17 m²SYPIALNIA9,70 m²ŁAZIENKA3,89 m²KORYTARZ4,28 m²BALKON10,23 m²
Wymiary mieszkania 35.04 m², G23
Green Park Resort III - zdjęcie nr 0
Green Park Resort III - zdjęcie nr 1
Green Park Resort III - zdjęcie nr 2
Green Park Resort III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.04 m², G23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,04 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,23 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę