Logo

Nowe mieszkanie, 36,79 m², 2 pokoje, parter, oferta nr G5

496 665 zł

13 500 zł /m²

Rata 2 324 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szklarska Poręba, ul. Wolności 14

SALON Z ANEKSEM16,98 m²SYPIALNIA8,86 m²ŁAZIENKA3,59 m²KORYTARZ7,36 m²TARAS9,93 m²
Wymiary mieszkania 36.79 m², G5
Green Park Resort III - zdjęcie nr 0
Green Park Resort III - zdjęcie nr 1
Green Park Resort III - zdjęcie nr 2
Green Park Resort III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.79 m², G5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,79 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,93 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę