Logo

Nowe mieszkanie, 37,49 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr G17

562 350 zł

15 000 zł /m²

Rata 2 631 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szklarska Poręba, ul. Wolności 14

SALON Z ANEKSEM17,24 m²SYPIALNIA11,89 m²ŁAZIENKA4,21 m²KORYTARZ4,15 m²BALKON9,88 m²
Wymiary mieszkania 37.49 m², G17
Green Park Resort III - zdjęcie nr 0
Green Park Resort III - zdjęcie nr 1
Green Park Resort III - zdjęcie nr 2
Green Park Resort III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.49 m², G17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,49 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,88 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę