Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,52 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 3185

320 000 zł

7 897 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Uniwersytecka

2 pokoje, mieszkanie 40,52 m², piętro 4, oferta nr , 3185, Łódź, Uniwersytecka
3185 - zdjęcie nr 0
3185 - zdjęcie nr 1
3185 - zdjęcie nr 2
3185 - zdjęcie nr 3
3185 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,52 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1965

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę