Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,25 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BEST-MS-15396

429 000 zł

7 241 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

2 pokoje, mieszkanie 59,25 m², piętro 1, oferta nr , BEST-MS-15396, Tarnów
BEST-MS-15396 - zdjęcie nr 0
BEST-MS-15396 - zdjęcie nr 1
BEST-MS-15396 - zdjęcie nr 2
BEST-MS-15396 - zdjęcie nr 3
BEST-MS-15396 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

59,25 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę