Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Tarnów Strusina

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie pięciopokojowe 144,00 m², Tarnów, Strusina, Kornela Ujejskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 5 pokoi, 144,00 m² z balkonem, Kornela Ujejskiego, Strusina

    Na sprzedaż całe piętro w kamienicy w centralnej lokalizacji Tarnowa, blisko Starego Miasta. Mieszkanie bezczynszowe, posiada 2 balkony, przynależy do niego strych, piwnica oraz ogródek. Blisko dworca PKP, co zapewnia doskonałą komunikację. LOKALIZACJA: Mieszkanie przy ul. Ujejskiego 12 w Tarnowie u...

    więcej »

    homfi

    890 000 zł

    Tarnów, Strusina, Kornela Ujejskiego

    5 pok.

    144,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Strusinie >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 181 zł/m²

    7.94%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż na Strusinie

Na Strusinie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Strusinie oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 144 do 144 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 5 pokoi (1 oferta)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)