Logo

Nowe mieszkanie, 45,27 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr F/161

651 888 zł

14 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 050 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Goplana Budynek F

Poznań, Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca

SALON Z ANEKSEM22,01 m²SYPIALNIA15,56 m²ŁAZIENKA5,01 m²KORYTARZ5,69 m²LOGGIA4,79 m²
Wymiary mieszkania 45.27 m², F/161
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 0
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 1
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 2
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.27 m², F/161
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,27 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,79 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę