Logo

Nowe mieszkanie, 34,57 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr F/121

532 378 zł

15 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 491 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Goplana Budynek F

Poznań, Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca

SALON Z ANEKSEM27,99 m²ŁAZIENKA4,06 m²KORYTARZ2,52 m²LOGGIA4,89 m²
Wymiary mieszkania 34.57 m², F/121
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 0
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 1
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 2
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.57 m², F/121
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,57 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,89 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę