Logo

Nowe mieszkanie, 96,10 m², 4 pokoje, 8 piętro, oferta nr F/177

1 508 770 zł

15 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Goplana Budynek F

Poznań, Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca

SALON Z ANEKSEM24,78 m²SYPIALNIA15,93 m²SYPIALNIA14,71 m²SYPIALNIA14,10 m²ŁAZIENKA4,63 m²ŁAZIENKA4,38 m²WC3,30 m²KORYTARZ11,43 m²PRALNIA2,84 m²BALKON9,68 m²LOGGIA4,79 m²
Wymiary mieszkania 96.1 m², F/177
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 0
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 1
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 2
Goplana Budynek F - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 96.1 m², F/177
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

96,10 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,68 m²), loggia (4,79 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę