Logo

Nowe mieszkanie, 40,99 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 77D.23

502 600 zł

12 262 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 352 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Strzeszyńska 77

Poznań, Podolany, ul. Strzeszyńska 77

2 pokoje, mieszkanie 40,99 m², piętro 4, oferta nr 77D.23, Strzeszyńska 77, Poznań, Podolany, ul. Strzeszyńska 77
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 0
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 1
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 2
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 3
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.99 m², 77D.23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,99 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę