Logo

Nowe mieszkanie, 50,02 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 77A.14

561 400 zł

11 224 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 627 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Strzeszyńska 77

Poznań, Podolany, ul. Strzeszyńska 77

2 pokoje, mieszkanie 50,02 m², piętro 3, oferta nr 77A.14, Strzeszyńska 77, Poznań, Podolany, ul. Strzeszyńska 77
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 0
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 1
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 2
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 3
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.02 m², 77A.14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,02 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę