Logo

Nowe mieszkanie, 73,16 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 77D.7

773 800 zł

10 577 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Strzeszyńska 77

Poznań, Podolany, ul. Strzeszyńska 77

3 pokoje, mieszkanie 73,16 m², piętro 2, oferta nr 77D.7, Strzeszyńska 77, Poznań, Podolany, ul. Strzeszyńska 77
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 0
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 1
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 2
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 3
Strzeszyńska 77 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.16 m², 77D.7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,16 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę