+4
Nowe mieszkanie, 44,24 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 6A-26
455 274 zł
10 291 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 130 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowa Północ 2A
Szczecin, Północ, ul. Sobola

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
44,24 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
2
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
antresola (14,17 m²), balkon (3,98 m²)
Termin oddania:
Etap IIa - IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę