Logo

Nowe mieszkanie, 42,52 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 6A-30

451 137 zł

10 610 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 111 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Północ 2A

Szczecin, Północ, ul. Sobola

2 pokoje, mieszkanie 42,52 m², piętro 2, oferta nr 6A-30, Nowa Północ 2A, Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Sobola
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 0
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 1
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 2
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 3
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.52 m², 6A-30
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,52 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (16,53 m²), balkon (3,98 m²)

Termin oddania:

Etap IIa - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę