Logo

Nowe mieszkanie, 26,09 m², 1 pokój, parter, oferta nr 6A-06

299 722 zł

11 488 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 402 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Północ 2A

Szczecin, Północ, ul. Sobola

1 pokój, mieszkanie 26,09 m², parter, oferta nr 6A-06, Nowa Północ 2A, Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Sobola
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 0
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 1
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 2
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 3
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 26.09 m², 6A-06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,09 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (17,20 m²)

Termin oddania:

Etap IIa - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę