Logo

Nowe mieszkanie, 40,92 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A.4.13

702 065 zł

17 157 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 285 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska/Zakładowa

SALON Z ANEKSEM21,54 m²SYPIALNIA10,63 m²ŁAZIENKA4,05 m²KORYTARZ4,70 m²BALKON7,81 m²
Wymiary mieszkania 40.92 m², A.4.13
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 0
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 1
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 2
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.92 m², A.4.13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,92 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,81 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę