Logo

Nowe mieszkanie, 26,02 m², 1 pokój, 10 piętro, oferta nr A.10.13

551 588 zł

21 199 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska/Zakładowa

SALON Z ANEKSEM16,75 m²ŁAZIENKA4,13 m²KORYTARZ5,14 m²LOGGIA5,12 m²
Wymiary mieszkania 26.02 m², A.10.13
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 0
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 1
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 2
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.02 m², A.10.13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,02 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,12 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę