Logo

Nowe mieszkanie, 28,40 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B.3.7

560 455 zł

19 734 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 622 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska/Zakładowa

SALON Z ANEKSEM19,68 m²ŁAZIENKA4,66 m²KORYTARZ4,06 m²BALKON3,92 m²
Wymiary mieszkania 28.4 m², B.3.7
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 0
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 1
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 2
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 28.4 m², B.3.7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,40 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,92 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę