Logo

Nowe mieszkanie, 38,41 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr I-A42

384 100 zł

10 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 797 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Industria II

Bydgoszcz, Bocianowo, ul. Rycerska 22

2 pokoje, mieszkanie 38,41 m², piętro 3, oferta nr I-A42, Industria II, Bydgoszcz, Bocianowo, ul. Rycerska 22
SALON Z ANEKSEM17,80 m²SYPIALNIA8,32 m²ŁAZIENKA5,49 m²KORYTARZ6,80 m²BALKON5,33 m²
Wymiary mieszkania 38.41 m², I-A42
Wirtualna makieta 3D inwestycji Industria II
Plan piętra
Industria II - zdjęcie nr 0
Industria II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.41 m², I-A42
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,41 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,33 m²)

Termin oddania:

Etap I-A - marzec 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę