Logo

Nowe mieszkanie, 73,39 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr I-A57

799 951 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Industria II

Bydgoszcz, Bocianowo, ul. Rycerska 22

4 pokoje, mieszkanie 73,39 m², piętro 4, oferta nr I-A57, Industria II, Bydgoszcz, Bocianowo, ul. Rycerska 22
SALON Z ANEKSEM24,18 m²SYPIALNIA11,77 m²SYPIALNIA10,43 m²SYPIALNIA10,01 m²ŁAZIENKA4,51 m²KORYTARZ11,21 m²PRALNIA1,28 m²BALKON17,25 m²BALKON4,05 m²
Wymiary mieszkania 73.39 m², I-A57
Wirtualna makieta 3D inwestycji Industria II
Plan piętra
Industria II - zdjęcie nr 0
Industria II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 73.39 m², I-A57
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,39 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (17,25 m²), balkon (4,05 m²)

Termin oddania:

Etap I-A - marzec 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę