Logo

Nowe mieszkanie, 44,95 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.B15

558 789 zł

12 431 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panorama 3 Stawy

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Pułaskiego 23

2 pokoje, mieszkanie 44,95 m², piętro 2, oferta nr 2.B15, Panorama 3 Stawy, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Pułaskiego 23
SALON Z ANEKSEM21,67 m²SYPIALNIA13,56 m²ŁAZIENKA4,71 m²KORYTARZ4,88 m²BALKON10,11 m²
Wymiary mieszkania 44.95 m², 2.B15
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 0
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 1
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 2
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.95 m², 2.B15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,95 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,11 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę