Nowe mieszkanie, 39,21 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr WO/P1/23
540 994 zł
13 797 zł /m²
Monitoring cen
Inwestycja Wiszące Ogrody
Gdańsk, Jasień, Kiełpinek, ul. Przytulna

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,21 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,80 m²)
Termin oddania:
bud. Osińskiego 8 - gotowe do odbioru, bud. Przytulna 32 - I kwartał 2023, bud. B1 - gotowe do odbioru, bud. B11, B12 - gotowe do odbioru, bud. B10 - II kwartał 2025, bud. B9 - gotowe do odbioru, bud. B2 - I kwartał 2026, bud. B3 - II kwartał 2026, bud.Osińskiego 16 - I kwartał 2027, bud. Osińskiego 18 - IV kwartał 2026, bud. WO/T - I kwartał 2027, ul. Przytulna 35 - III kwartał 2027, bud. Przytulna 31 - kwiecień 2028, bud. WO/P3 - I kwartał 2028, bud. WO/33 - IV kwartał 2027, bud. T13 - II kwartał 2027, bud. S40A - II kwartał 2026, bud.S40B - I kwartał 2026, bud.O10 - gotowe do odbioru