Logo

Nowe mieszkanie, 38,65 m², 2 pokoje, parter, oferta nr WO/O10/5

577 283 zł

14 936 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 701 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wiszące Ogrody

Gdańsk, Jasień, Kiełpinek, ul. Przytulna

2 pokoje, mieszkanie 38,65 m², parter, oferta nr WO/O10/5, Wiszące Ogrody, Gdańsk, Jasień, Kiełpinek, ul. Przytulna
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 0
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 1
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 2
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 3
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.65 m², WO/O10/5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,65 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (32,58 m²)

Termin oddania:

bud.O10 - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę