Logo

Nowe mieszkanie, 46,51 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr WO/P1/11

608 592 zł

13 085 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 847 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wiszące Ogrody

Gdańsk, Jasień, Kiełpinek, ul. Przytulna

2 pokoje, mieszkanie 46,51 m², piętro 1, oferta nr WO/P1/11, Wiszące Ogrody, Gdańsk, Jasień, Kiełpinek, ul. Przytulna
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 0
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 1
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 2
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 3
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.51 m², WO/P1/11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,51 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,11 m²)

Termin oddania:

bud. Osińskiego 8 - gotowe do odbioru, bud. Przytulna 32 - I kwartał 2023, bud. B1 - gotowe do odbioru, bud. B11, B12 - gotowe do odbioru, bud. B10 - II kwartał 2025, bud. B9 - gotowe do odbioru, bud. B2 - I kwartał 2026, bud. B3 - II kwartał 2026, bud.Osińskiego 16 - I kwartał 2027, bud. Osińskiego 18 - IV kwartał 2026, bud. WO/T - I kwartał 2027, ul. Przytulna 35 - III kwartał 2027, bud. Przytulna 31 - kwiecień 2028, bud. WO/P3 - I kwartał 2028, bud. WO/33 - IV kwartał 2027, bud. T13 - II kwartał 2027, bud. S40A - II kwartał 2026, bud.S40B - I kwartał 2026, bud.O10 - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę