Logo

Nowe mieszkanie, 43,42 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr WO/P33/54

567 847 zł

13 078 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 657 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wiszące Ogrody

Gdańsk, Jasień, Kiełpinek, ul. Przytulna

2 pokoje, mieszkanie 43,42 m², piętro 4, oferta nr WO/P33/54, Wiszące Ogrody, Gdańsk, Jasień, Kiełpinek, ul. Przytulna
1 / 3
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 0
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 1
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 2
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 3
Wiszące Ogrody - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.42 m², WO/P33/54
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,42 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,65 m²)

Termin oddania:

bud. WO/33 - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę