Logo

Nowe mieszkanie, 43,74 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 75

799 567 zł

18 280 zł /m²

Rata 3 741 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja UNO Bemowo

Warszawa, Bemowo, Bemowo-Lotnisko, ul. Powstańców Śląskich

2 pokoje, mieszkanie 43,74 m², piętro 4, oferta nr 75, UNO Bemowo, Warszawa, Bemowo, Bemowo-Lotnisko, ul. Powstańców Śląskich
1 / 3
UNO Bemowo - zdjęcie nr 0
UNO Bemowo - zdjęcie nr 1
UNO Bemowo - zdjęcie nr 2
UNO Bemowo - zdjęcie nr 3
UNO Bemowo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.74 m², 75
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,74 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę