Logo

Nowe mieszkanie, 41,73 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 38

782 020 zł

18 740 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 659 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja UNO Bemowo

Warszawa, Bemowo, Bemowo-Lotnisko, ul. Powstańców Śląskich

2 pokoje, mieszkanie 41,73 m², piętro 5, oferta nr 38, UNO Bemowo, Warszawa, Bemowo, Bemowo-Lotnisko, ul. Powstańców Śląskich
1 / 3
UNO Bemowo - zdjęcie nr 0
UNO Bemowo - zdjęcie nr 1
UNO Bemowo - zdjęcie nr 2
UNO Bemowo - zdjęcie nr 3
UNO Bemowo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.73 m², 38
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,73 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę