Logo

Nowe mieszkanie, 70,39 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 72

1 204 373 zł

17 110 zł /m²

Rata 5 635 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja UNO Bemowo

Warszawa, Bemowo, Bemowo-Lotnisko, ul. Powstańców Śląskich

3 pokoje, mieszkanie 70,39 m², piętro 4, oferta nr 72, UNO Bemowo, Warszawa, Bemowo, Bemowo-Lotnisko, ul. Powstańców Śląskich
1 / 3
UNO Bemowo - zdjęcie nr 0
UNO Bemowo - zdjęcie nr 1
UNO Bemowo - zdjęcie nr 2
UNO Bemowo - zdjęcie nr 3
UNO Bemowo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.39 m², 72
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,39 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę