Logo

Nowe mieszkanie, 41,82 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr B7.4

409 836 zł

9 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piekarska Park

Łódź, Bałuty, ul. Piekarska 27/29

2 pokoje, mieszkanie 41,82 m², piętro 7, oferta nr B7.4, Piekarska Park, Łódź, Bałuty, ul. Piekarska 27/29
SALON Z ANEKSEM18,96 m²SYPIALNIA13,22 m²ŁAZIENKA5,39 m²KORYTARZ4,25 m²LOGGIA5,10 m²
Wymiary mieszkania 41.82 m², B7.4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.82 m², B7.4
B7.4
Plan piętra
Piekarska Park - zdjęcie nr 0
Piekarska Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.82 m², B7.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,82 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,10 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę