Logo

Nowe mieszkanie, 45,14 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B3.9

392 718 zł

8 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piekarska Park

Łódź, Bałuty, ul. Piekarska 27/29

2 pokoje, mieszkanie 45,14 m², piętro 3, oferta nr B3.9, Piekarska Park, Łódź, Bałuty, ul. Piekarska 27/29
SALON Z ANEKSEM22,48 m²SYPIALNIA12,80 m²ŁAZIENKA5,34 m²KORYTARZ4,52 m²LOGGIA5,51 m²
Wymiary mieszkania 45.14 m², B3.9
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.14 m², B3.9
B3.9
Plan piętra
Piekarska Park - zdjęcie nr 0
Piekarska Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.14 m², B3.9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,14 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,51 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę