Logo

Nowe mieszkanie, 46,06 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B52

305 900 zł

6 641 zł /m²

Rata 1 431 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogoźno Centrum

Rogoźno, ul. Paderewskiego 19

2 pokoje, mieszkanie 46,06 m², piętro 2, oferta nr B52, Rogoźno Centrum, Rogoźno, ul. Paderewskiego 19
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 0
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 1
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 2
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 3
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.06 m², B52
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,06 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1