Logo

Nowe mieszkanie, 55,82 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A32

415 600 zł

7 445 zł /m²

Rata 1 944 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogoźno Centrum

Rogoźno, ul. Paderewskiego 19

3 pokoje, mieszkanie 55,82 m², piętro 4, oferta nr A32, Rogoźno Centrum, Rogoźno, ul. Paderewskiego 19
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 0
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 1
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 2
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 3
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.82 m², A32
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,82 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1