Logo

Nowe mieszkanie, 64,87 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B53

439 200 zł

6 770 zł /m²

Rata 2 055 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogoźno Centrum

Rogoźno, ul. Paderewskiego 19

3 pokoje, mieszkanie 64,87 m², piętro 2, oferta nr B53, Rogoźno Centrum, Rogoźno, ul. Paderewskiego 19
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 0
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 1
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 2
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 3
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.87 m², B53
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,87 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1