Logo

Nowe mieszkanie, 69,54 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B54

471 300 zł

6 777 zł /m²

Rata 2 205 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rogoźno Centrum

Rogoźno, ul. Paderewskiego 19

3 pokoje, mieszkanie 69,54 m², piętro 2, oferta nr B54, Rogoźno Centrum, Rogoźno, ul. Paderewskiego 19
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 0
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 1
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 2
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 3
Rogoźno Centrum - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.54 m², B54
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,54 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1