Logo

Nowe mieszkanie, 39,94 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A6.1.62

563 154 zł

14 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 635 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Ruczaj

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa

2 pokoje, mieszkanie 39,94 m², piętro 1, oferta nr A6.1.62, ATAL Ruczaj, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa
1 / 6
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 0
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 1
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 2
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 3
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.94 m², A6.1.62
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,94 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,98 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę