Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,90 m², 2 pokoje, parter, oferta nr RUXU768

265 000 zł

5 206 zł /m²

Rata 1 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Szczytno, Nauczycielska

2 pokoje, mieszkanie 50,90 m², parter, oferta nr , RUXU768, Szczytno, Nauczycielska
RUXU768 - zdjęcie nr 0
RUXU768 - zdjęcie nr 1
RUXU768 - zdjęcie nr 2
RUXU768 - zdjęcie nr 3
RUXU768 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,90 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1989

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę