Logo

Nowe mieszkanie, 42,68 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 3A.M4

481 997 zł

11 294 zł /m²

Rata 2 255 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Willa Magnolia

Siechnice, ul. Magnoliowa

2 pokoje, mieszkanie 42,68 m², piętro 1, oferta nr 3A.M4, Willa Magnolia, Siechnice, ul. Magnoliowa
SALON Z ANEKSEM16,90 m²SYPIALNIA14,17 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ6,84 m²BALKON8,20 m²
Wymiary mieszkania 42.68 m², 3A.M4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.68 m², 3A.M4
3A.M63A.M53A.M4
Plan piętra
Willa Magnolia - zdjęcie nr 0
Willa Magnolia - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.68 m², 3A.M4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,68 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę