Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 26377/2089/OMS

370 000 zł

7 255 zł /m²

Rata 1 731 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Łódź

2 pokoje, mieszkanie 51,00 m², piętro 4, oferta nr , 26377/2089/OMS, Łódź
26377/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26377/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26377/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26377/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26377/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,40 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę