Logo

Nowe mieszkanie, 44,41 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B3.KLA 1.4

559 566 zł

12 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 618 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Literatura

Poznań, Strzeszyn, ul. Literacka

SALON Z ANEKSEM23,79 m²SYPIALNIA11,26 m²ŁAZIENKA3,98 m²KORYTARZ5,38 m²BALKON7,00 m²
Wymiary mieszkania 44.41 m², B3.KLA 1.4
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 0
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 1
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 2
Osiedle Literatura - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.41 m², B3.KLA 1.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,41 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,00 m²)

Termin oddania:

Etap 2 - marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę