Logo

Nowe mieszkanie, 39,27 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr J.M.1.04

363 248 zł

9 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 700 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sereno Park

Łódź, Widzew, Stoki, ul.Listopadowa 91-95

SALON Z ANEKSEM20,25 m²SYPIALNIA11,62 m²ŁAZIENKA4,42 m²KORYTARZ2,98 m²BALKON6,30 m²
Wymiary mieszkania 39.27 m², J.M.1.04
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.27 m², J.M.1.04
J.M.1.04
Plan piętra
Sereno Park - zdjęcie nr 0
Sereno Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.27 m², J.M.1.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,27 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę