Logo

Nowe mieszkanie, 50,28 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr J.M.1.02

454 028 zł

9 030 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 124 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sereno Park

Łódź, Widzew, Stoki, ul.Listopadowa 91-95

2 pokoje, mieszkanie 50,28 m², piętro 1, oferta nr J.M.1.02, Sereno Park, Łódź, Widzew, Stoki, ul.Listopadowa 91-95
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.28 m², J.M.1.02
J.M.1.02
Plan piętra
Sereno Park - zdjęcie nr 0
Sereno Park - zdjęcie nr 1
Sereno Park - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 50.28 m², J.M.1.02
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,28 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,42 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę