Logo

Nowe mieszkanie, 68,01 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr G.M.2.01

591 687 zł

8 700 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 768 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sereno Park

Łódź, Widzew, Stoki, ul.Listopadowa 91-95

SALON Z ANEKSEM21,63 m²SYPIALNIA11,51 m²SYPIALNIA8,69 m²SYPIALNIA8,69 m²ŁAZIENKA4,99 m²KORYTARZ12,50 m²BALKON8,82 m²
Wymiary mieszkania 68.01 m², G.M.2.01
Wirtualna makieta 3D mieszkania 68.01 m², G.M.2.01
G.M.2.01
Plan piętra
Sereno Park - zdjęcie nr 0
Sereno Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 68.01 m², G.M.2.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

68,01 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,82 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę