Logo

Nowe mieszkanie, 47,87 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr M 5.05

737 198 zł

15 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 449 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, Pelcowizna, ul. Kotsisa

2 pokoje, mieszkanie 47,87 m², piętro 5, oferta nr M 5.05, Home Factory etap III, Warszawa, Praga Północ, Pelcowizna, ul. Kotsisa
Home Factory etap III - zdjęcie nr 0
Home Factory etap III - zdjęcie nr 1
Home Factory etap III - zdjęcie nr 2
Home Factory etap III - zdjęcie nr 3
Home Factory etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.87 m², M 5.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,87 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę