+8
Nowe mieszkanie, 42,52 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr M 5.06
680 320 zł
16 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 183 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Home Factory etap III
Warszawa, Praga Północ, Pelcowizna, ul. Kotsisa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,52 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
II kwartał 2026
Zapytaj o ofertę