Logo

Nowe mieszkanie, 64,67 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr M 5.20

963 583 zł

14 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 508 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, Pelcowizna, ul. Kotsisa

3 pokoje, mieszkanie 64,67 m², piętro 5, oferta nr M 5.20, Home Factory etap III, Warszawa, Praga Północ, Pelcowizna, ul. Kotsisa
Home Factory etap III - zdjęcie nr 0
Home Factory etap III - zdjęcie nr 1
Home Factory etap III - zdjęcie nr 2
Home Factory etap III - zdjęcie nr 3
Home Factory etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.67 m², M 5.20
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,67 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę