Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 18322/10630/OMS

895 000 zł

15 702 zł /m²

Rata 4 187 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Kiełbaśnicza

2 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 1, oferta nr , 18322/10630/OMS, Wrocław, Kiełbaśnicza
18322/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18322/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18322/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18322/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18322/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18322/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę