Logo

Nowe mieszkanie, 35,74 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 41

446 750 zł

12 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 090 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Wrzosy, JAR, ul. J. Heweliusza 15, 15A

2 pokoje, mieszkanie 35,74 m², piętro 1, oferta nr 41, Osiedle JAR Heweliusza - bud. D, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. J. Heweliusza 15, 15A
SALON Z ANEKSEM19,30 m²SYPIALNIA10,36 m²ŁAZIENKA3,81 m²KORYTARZ2,27 m²BALKON5,78 m²
Wymiary mieszkania 35.74 m², 41
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.74 m², 41
41
Plan piętra
Osiedle JAR Heweliusza - bud. D - zdjęcie nr 0
Osiedle JAR Heweliusza - bud. D - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.74 m², 41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,74 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,78 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę