+4
Nowe mieszkanie, 38,70 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E2.24
540 677 zł
13 971 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 530 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Miasteczko Brzeziny II
Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Hemara

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,70 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,72 m²)
Termin oddania:
wrzesień 2026
Zapytaj o ofertę