Logo

Nowe mieszkanie, 42,84 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 7.1.3

496 260 zł

11 584 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 322 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Jasień, ul. Flisykowskiego

2 pokoje, mieszkanie 42,84 m², parter, oferta nr 7.1.3, Osiedle Przyjemne - etap IV, Gdańsk, Jasień, ul. Flisykowskiego
1 / 2
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 1
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 2
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 3
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.84 m², 7.1.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,84 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²), ogródek (43,95 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę