Logo

Nowe mieszkanie, 73,28 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 7.3.14

751 056 zł

10 249 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 514 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Jasień, ul. Flisykowskiego

4 pokoje, mieszkanie 73,28 m², piętro 2, oferta nr 7.3.14, Osiedle Przyjemne - etap IV, Gdańsk, Jasień, ul. Flisykowskiego
1 / 2
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 1
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 2
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 3
Osiedle Przyjemne - etap IV - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.28 m², 7.3.14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,28 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę